Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy bizonyos PSPre kiadott...

Van egy bizonyos PSPre kiadott játék, ami nagyon érdekel (Kingdom Hearts Birth by Sleep), viszont nincs PSPm és emiatt nem vennék egyet. Hallottam, hogy PCre le lehet tölteni emulátorokat, de nem igazán értek hozzájuk. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ha megvan az emulátor gépen, akkor meg kell hozzá venni a játékot, nem? És hogy illesztem azt a számítógéphez? :D
2012. szept. 22. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan az emulátor akkor le kell tölteni a játékot, torrent oldalakról vagy akárhonnan beszerezhető, .iso formátumúak, társítod és megy.


Viszont nem az igazi az élmény, más és szarabb az irányítás, meg az emulátorok sem működnek valami jól.

2012. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angyalkus válasza:
Emulátort én sem ajánlanám, gépek teljesítményétől függ hogyan fut a játék, és az sem biztos hogy jó minőségben kapod át rajta a játékot. Én emiatt a játék miatt vettem psp-t és nagyon megérte! Fülhallgatóval elképesztő hatása van! Most már lehet kapni olcsóbb psp-t is, ami lehet, hogy nem rendelkezik nettel, de 20000 ezer alatt baráti az ára. A játékot is be lehet szerezni mo.n (kb 5000-alatt!)
2012. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angyalkus válasza:
A játékot nem kell hozzá venni, ha emuzol. Nehezen menne be az umd a gépbe:) . Nehéz jó emut találálni, és ha mégis találsz egyet, néhánynál sok dolgot be kell programozni, mire el is indul.
2012. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

joyjal is lehet irányítani és így nincs gond az irányítással. De ez az egy játék miatt ne vegyél psp-t mivel állítólag ps3-ra ki fog jönni az összes kingdom hearts.

Remélem mert nagy kh fan vagyok de nem akarok minden játékhoz egy-egy konzolt venni addig el leszek a ps2-mön és az emukon.

2012. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!