Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segitsére lenne szükségem...

Ytong kérdése:

Segitsére lenne szükségem valaki légyszives segitsen. Mitr csináljak?

Figyelt kérdés
windows has been shut down to prevent damage to your computer a process or thread to system has unecűxpectedly exited or has terminated if this is the first time you've seen thuűis error screen restart your computer. If this screen appears again follow theese steps If problems continue disable or remove installed hardware or software. Disable BIOS memory options such as caching os shadownűing. If you need to use safe mod to remove or disable component, restart your computer press f8 to select advanced startup options and themselect safe mode. Technikal information *** STOP: 0x000000f4 (0x00000003, 0x859f0530, 0x859f069c, 0x8302ADFO) collecting data for crash dumo. Initializing disk for crash dump. Beginning dump of physical memory. Dumping physical memory to disk:100 Pphysical memory dump complete. Contact your sistem admin or technikal support group for further a problem has been detected and assistance
2012. szept. 23. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kékhalál. Lehet szoftveres v. hardveres probléma. Vidd szakemberhez!
2012. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szoval akkor nem én rontottam el és nem is tudom megcsinálni?
2012. szept. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!