Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebben a tanévben fogok felvéte...

Ebben a tanévben fogok felvételizni gimibe, koleszos leszek, szerintetek lesz szükségem laptopra? Ha kellene akkor milyen? Vmi olyasmi árban szeretnék laptopot mint amit linkeltem, amúgy az jó lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Gyakran játszanék rajta:) 14/f


2012. szept. 23. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez te tudod, hogy lesz-e szükséged. Igazából szerintem tanuláshoz nem fog kelleni. Viszont unalmas tud lenni. Egyetemen én el sem tudom képzelni az életet laptop nélkül. Ha nem bírsz ki egy hetet úgy, hogy alig vagy gépközelben, akkor nem árt :)


Nem rossz gép a packard bell. Nagyban függ, mit játszanál rajta. Én a vga-t gyengének találom. Ajánlom neked az Ipon-t. www.ipon.hu

2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Körülnézek most ott is. És ahogy mondtad nem hiszem, hogy kibírnám gép nélkül, már a házik miatt se. Megy a zöld kéz. :)
2012. szept. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!