Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 rgh-val letiltanak...

Xbox 360 rgh-val letiltanak liveról ha a játék eredeti?

Figyelt kérdés
ja meg ha egy régebbi box akkor routerrel lehet vele netezni v etherent kábellel?

2012. szept. 23. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel sem tudsz menni Live-ra. De ha esetleg fel is enged letiltanak.
2012. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fel is tudsz menni előbb-utóbb bannolnak én ezért szoktam mondani hogy előbb ki kell próbálni az Xbox multis lehetőségeit és ha nem jön be akkor kell RGH-t vagy Flasht rakatni rá.Csak úgy lehetséges ha visszaállítod a boxot gyári állapotba.
2012. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és router vagy modem kell a csatlakozáshoz egy régebbi Xbox esetében mert azokban még nincs wifi.
2012. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj én leírom az igazat .

Xbox 360 RGH + Dualboot

A "dualboot" egy olyan lehetőség hogy az eredeti meghajtó van a gépedbe és a gép hátulján egy kapcsolóval akármikor átkapcsolhatod az eredeti , illetve a hackelt RGH részre.

Ennyi az egész , összesen 20ezer forint + a külső merevlemez ! ;)

2012. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blokk válasza:
Látom sokan írnak ide :D bocsi a kérdésért:) én vettem egy xbox 360 slim rgh sat de van rajta MW3 és multi része arra lenék kíváncsi ha bekacsolom a wi fit és játszok vele multin le bannolnak? nem nettezni akarok csak multizni pár játékkal ezért kérdezem :D
2013. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most egy az, hogy havonta 1-2 ezer Ft a GOLD. Anélkül fel sem tudsz menni.

A másik meg az, hogy RGH-s géppel nem is lehet netre menni, mert direkt le van tiltva. Csak elcseszné az RGH-t.

2013. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!