Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi ideig működhet egy...

Mennyi ideig működhet egy laptop winchester nélkül?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy kb egy hete a laptopom mindenfajta előzmény nélkül kikapcsolt, és amikor megpróbáltam újraindítani, azt írta ki, hogy "No hard drive system found." Elvittük szerelőhöz, és azt mondta, hogy nincs benne a winchester. A probléma az, hogy a laptop hetek óta egy általában bezárt szobában(kollégium, de olyan, ahonnan nem lopnak soha dolgokat) volt, és én még csak azt sem tudom, hogy melyik az a winchster, szóval nem értem, hogy ki, hol és mikor vehette ki belőle. Mégis mennyi ideje lehetett winchester nélkül a laptop, működik úgy egyáltalán?
2012. szept. 25. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Be kapcsolni beletehet vincseszter nélkül de használni nem tudod mert azon van az Operációs rendszer.
2012. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, hogy megtörtént a lehetetlen, ugyanis szépen bekapcsoltam egy délután, mint minden nap, és kb 2 óra múlva csak úgy kikapcsolt. ÉS ennyi volt. Előtte 2 órán keresztül minden rendesen működött. Nem értem.
2012. szept. 25. 09:16
 3/25 anonim ***** válasza:
hát mondom ha nem volt benne vinyó akkor nem tudtad volna használni.tehát volt benne és valószínű most is van csak rossz.
2012. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A szerelő mondta, hogy nincs benne winchester még a tokja sincs a laptopban :(
2012. szept. 25. 09:23
 5/25 anonim ***** válasza:
akkor azt kivette valaki.
2012. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
de nem tudtad volna használni 2 órát ha nincs benne a winyó..
2012. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De mégis így történt, szóval nem értem.
2012. szept. 25. 09:26
 8/25 anonim ***** válasza:

Tipp:

Elromlott a vinyó, elvitted szerelőhöz, aki úgy látta, hogy nincs nagy gond vele. Megcsinálta, megtartotta magának, és neked azt mondta, hogy hiányzik belőle.

De mondom, csak tipp. :)

2012. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
pedig kizárt.
2012. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ja tényleg akkor a szerelő nyúlta le.
2012. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!