Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van két front, és egy center...

Van két front, és egy center hangszóróm (csak két vezeték "lóg ki"házimozihoz. Hogyan tudom beüzemelni őket, ha DVD lejátszóval szeretném hallgatni. Esetleg, ha más nem is, akkor a laptopomra hogyan tudom mind a hármat rácsatlakoztatni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

A dvd lejátszó erősítős ? Mert erősítő mindenképpen kell.

A laptop és a dvd közé jack - rca kell.

2012. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ.A laptopot nem feltétlen akarom összekötni a dvd-vel,csak ezeket a ...hangszórókat szeretném már hallani...:)Mindegy hogyan,ha esetleg a tv-re rá lehet nyomni valahogy,az is jó lenne,de már belezavarodtam az egészbe:)
2012. szept. 29. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, mint írtam erősítő mindenképpen kell, egyszerűen nem lehet kikerülni, vagy, hogy gondoltad ?


[link]

2012. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!