Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektromos gitár, ez jónak...

Papa777 kérdése:

Elektromos gitár, ez jónak számít?

Figyelt kérdés

[link]

Akusztikuson már megtanultam gitározni, most egy elektromosat szeretnék venni, kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek erről a gitárról. Érdemes e megvenni?

Csak otthonra kéne, saját magam szórakoztatására.



2012. szept. 29. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Otthonra tökéletes lesz. Csak kell hozzá egy erősítő és mehet is a buli : ]
2012. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igen,

ilyen árkategóriába csak olyan gitárt tudsz venni amin megfelelő szinten meg tudsz tanulni játszani...

1-2 évig érdemes használni ameddig kezdőből eljutsz a haladó szintre és utána beruházz egy nagyon árkategbe lévő "koncertgitárba"


én kifejezetten szeretem a Cort-okat, nekem is nagy álmom egy Cort basszusgitár (én basszeros vagyok 2 együttesben is) és én is később 80-90.000 Ft környékén szeretnék beruházni egy jobb hangszerbe


én kifejezetten ajánlom neked, sztem jó vétel ha kezdő vagy és csak otthonra magadnak kell :)


de hallgasd meg mások véleményét is :)

2012. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, de egy kérdésem lenne még, hallottam olyat, hogy érdemes venni USB s átalakító kábelt, és úgy rálehet kötni gépen a hangfalra, és egy progival lehet állítani egy csomó erősítős hangzást. Ez kb 10000ft. Nem érdemes inkább egy ilyet venni erősítő helyett? Mert az erősítők nagyon drágák.
2012. szept. 29. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó gitár ez!


Hát,m erősítőt mindenképpen megéri venni, amúgy egy jobb hangkártyára simán egy arra alkalmas átalakítóval rákötheted. (Az általad említett ár töredékéből is megoldható!)


Érdekes videó neked: [link]

2012. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és hasznos volt a videó.
2012. szept. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!