Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy egy hetes sony vaiovpc...

Van egy egy hetes sony vaiovpc f24-es laptopom. Tökéletes de néha egyszercsak lefagy 1-2 másodpercre és a hangszóró elkezd idegesítő berezonáló hangokat kiadni. Mit csináljak? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Akkor is ha crysis 2zök de akkor is ha csak filmet nézek, és a touch padal nem tudok kattintani csak a külön gombal.

2012. szept. 30. 15:28
 1/1 anonim válasza:

Nekem csak egy elméletem van:

Lehet a vinyó a "hibás", mert időként leállítja a rendszer, hogy ne menjen fölöslegesen(energiagazdálkodás), aztán hirtelen szükség van rá akkor meg újra fel kell pörgetnie és még nem indul be addig várni kell. Ugyan ez előfordulhat a dvd meghajtó esetében is.

(De ez mind nem biztos, csak egy ötlet)

Ha a vinyós elméletem igaz akkor vagy valami beállítás vagy egy ssd vinyó segíthet főleg a gyorsabb fajtából.

2012. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!