Olyan fej/fülhallgatòt keresek, ami hasonlòan eröteljes mély hangzásvilággal rendelkezik mint a Beats by Dr Dre mit tudtok ajánlani? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan fej/fülhallgatòt keresek, ami hasonlòan eröteljes mély hangzàsvilàggal rendelkezik mint a Beats by Dr Dre 25-26 ezer forintog bezàròlag Noontec ZORO-rol van valakinek tapasztalata?

2012. okt. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Sennheiser 212 Pro jött be, nagyon erőteljesek a mélyei.
2012. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sony MDR-XB sorozat az kifejezetten mélyekre van hegyezve.
2012. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
És ez elvileg mérföldekkel erősebb mélyeket is produkál, mint a túlhypeolt Dr Dre.
2012. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 penge76 ***** válasza:
Nekem studiom van... igaz még nem hallgattam ezt Sony MDR-XB300 d enekem ne meséld koma hogy egy 10.000ftés füles tud annyit mint a studio.... én 300 euroig bezárva minden fülest kiprobáltam németba.. és a studoónak csak köszönhetnek... megsem közelitette egyik márka sem.. aki meg ezt cáfolja az hazudik.. vegy nem is hallgatta azt amiről beszél!!
2012. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A 300 még nem is igazán, ez tény. De az 500 és a 700 nagyon jók.
2012. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy hallgattam már sima Dr Dre-t. Nem tudom, hogy a Studio mennyivel jobb hozzá képest, de egy kissé túlárazottnak vélem. Anyagminőség teljesen jó, és az is, hogy saját erősítője van, de a hangja nem jobb annyival egy Sennheiser HD 202/212nél, amennyivel drágább is.
2012. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!