Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számitogépemen 5.1 hangszoro...

Sticker 23/F kérdése:

A számitogépemen 5.1 hangszoro van rá csatlakoztatva (hangkártyám 7.2-es, de tudja az 5.1et) Tehât arrol van szo h a házimozi nem ugy müködik ahoggy kellene szerintem. Hogy tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Viszont van rajta 4 s/pdif audio csatlakozo hogy az mire valo mert azt tudom hogy ki és bemenet a hanghoz. Azt milyen kàbelel v hogy tudom összerakni a hàzi mozit.Kellene hozzà erősitő is vagy mi?

2012. okt. 6. 09:42
 1/1 anonim válasza:
kissé értetlenül tetted fel a kérdésedet, olyan hogy 7.2 nincsen a ".1" a végén azt jelöli hogy mélysugárzó is köthető rá centerrel eggyütt. egyébként ha a 7.1-et tudja akkor egyértelmü hogy az elődöket is tudja kezelni (6.1, 5.1) valószínüleg 3.5 Jack dugó van a gépeden 6 db. mindegyik ajzat egy-egy sztereó kimenetet biztosít. Tehát van egy a front sztereónak, a rear sztereonak, a center/sub(mélyláda), a side sztereonak, egy bemeneti jel plusz 1 mikrofon, viszont ez csak a hardweres része a dolognak, ha nincs feltelepítve a rendes driver akkor sosem fog működni csak egy sima sztereo ami alapból van a windowsban. Az s/pdif úgynevezett optikai jelhez sajna nem tudok hozzászólni mert én azt még nem használtam sosem.
2012. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!