Xbox 360 slim flashelés tapaszalatokra lennék kíváncsi. És a kinectes játékok is zavartalanul működnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném flasheltetni a konzolomat, mert már 20 000Ft-ot költöttem játékokra, és ennyim már nincs, pedig rengeteg játék kéne. Tudom, hogy liveot nem fogok tudni használni, de nincs is rá szükségem, mert nincsen havi 1000-1500Ft-om arra, hogy ott játsszak.

Ezek lennének a kérdéseim:


-ha flasheltetek, minden játékot vinni fog?

-a kinectes játékok is ugyan úgy fognak futni rajta?

-tegyük fel ott a kinect sport, vagy a lego star wars. Tényleg nem lehet majd ketten játszani? vagy a coo-op az a live-on történő egymás elleni játékra vonatkozik?

-bármilyen DVD lemezre ki lehet írni a játékot, amire ráfér? olcsó lemez nem teszi tönkre az olvasófejet?


Előre is köszi mindenkinek!


(Live-val kapcsolatos lebeszélések nem érdekelnek, mert sose fogom használni, és nem is szeretném kipróbálni)



2012. okt. 9. 15:44
 1/3 kisvuk29 ***** válasza:
Mit értesz olcsò DVD alatt?Mert tudtommal ha kimegy rá akkor jò.
2012. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet jó, és be is olvassa a konzol, de nem feltétlen tesz jót neki. olyat hallottam nemrég a páromtól (kérdés kiírása után) hogy olcsó, talán tesco vagy auchanos lemez beleolvadt a lejátszóba. azzal meg kuka 45000Ft
2012. nov. 1. 22:38
 3/3 A kérdező kommentje:
megtudtam amúgy, hogy a legújabb flashnél lehet már kinectes játék is, de sajnos a meghajtóm miatt nem lehet flashelni a gépet, úgyhogy találtam egy jó kis oldalt, amin játékokat cserélgetek. Igaz nem abban az árkategóriában, amibe kiírni akartam, de addig jó ez is :)
2012. dec. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!