Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet Xbox 360 slimre...

Gabe46 kérdése:

Hogyan lehet Xbox 360 slimre (250GB) laptopról zenéket, képeket, videókat átrakni?

Figyelt kérdés
Esetlegesen van-e valamilyen kábel amivel csak összekötöm a boxot a laptoppal ??? Pendrive-al is próbálkoztam, de utánaolvastam, hogy azzal nem lehet...vagy mégis!? kérlek segítsetek :)
2012. okt. 9. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót érzek én is, mint te! :D
2012. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rettegsz, nem rettegsz, attól még mind a ketten büdös tolvaj cigányok vagytok, akiknek büdös a munka és egyszerűbb ellopni más munkáját...

Hasonló bánásmódot kívánok nektek is életetek hátralevő részében.

Csókoltatom a büszke szülőket.

2012. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszönjük Emese!.... :)


Másrészt, nem hasonlítanám össze a warezt és a munkát! Mert kereshetsz jól, de mégis lesz@rod azt hogy neked eredeti játékod legyen!... Megdolgozik mindenki a saját maga pénzéért és aztán, hogy ki mire veri el, másnak k*rvára nincs hozzá köze! Ha nem akar eredeti gémet venni, attól még nem lesz sz@rabb ember a másiknál, mert jó neki a másolt, netről letölött is! Warez volt, lesz és van! Nem tud ez ellen senki mit tenni! Ha valakinek elég a warez, akkor játszon másolttal, akinek meg CSAK eredeti, akkor meg vegye meg eredetibe és ennyi! Soha nem érettem mit kell ezen cirkuszolni egyes embereknek!....


Másrészt, így is eladnak több millió példányt minden játékból, ami visszahozza a játékkészítő stúdióknak a belefektetett pénzt és megtermeli még a bőségese profitot is!

2012. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Fishbone 158 én sem fogalmazhattam volna szebben :D

Az IQ bajnoknak még üzenném, hogy csapja hozzá a feljelentéséhez azt is, hogy az xbox előtt 5 évig CHIPPELT PS2-m volt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. okt. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!