Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jó digitális fényképe...

Melyik a jó digitális fényképezőgép? Láttam, volt ez már kérdés, de 1 2 éve, azóta új modellek jelentek meg.

Figyelt kérdés

Jelenlegi fényképezőgépünk egy samsung s 600-as,nagyon jó gép és szép képeket csinál,csak hamar tönkrement,mindig kikapcsolt,még új elemmel is. Elvittük szerízbe,valami panel túl hamar felmelegszik benne. A javítás annyi mint egy új gép.

Hasonló,szép képeket készítő,könnyen kezelhető,makro funkcióval is rendelkező gépet szeretnék,minimum 6 megapixeles legyen. Ja,és 20 ezer forint körül.


2009. aug. 6. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy 1-2 éve.
2009. aug. 6. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Samsunggal meg voltatok elégedve,akkor javaslom a samsung s760-at. Ő 20ezer volt/most is annyi a saturnban. Ő 7.2 mpx-es magyar menüs,2 elemmel/akkuval müködő SD kártyás készülék. Arc felismerős multifókuszos készülék. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.JA és jó nagy a kijelzője.
2009. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is gondolkodtam már a 760-on,mert bejött a samsung,csak mástól is hallottam ezt a panel problémát és kicsit félnék ilyet venni.Mondjuk 2 év gari van hozzá. Ez az s 600 új volt,még rajta volt a fólia,csak a vaterán vettük,gari nem volt,valószín már akkor rossz volt,csak mindig azt hittük,az a baja,hogy az elem hamar lemerül. Jó,hogy magyar menüs,és mivel ilyen volt,ismerem is. Hát,lehet,hogy ilyet veszek. Nagyobb a kijelzője,mint az s600-nak?
2009. aug. 7. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom annak mekkora,de ennek pillanat:D 4 cm az átmérője kb.

Milyen panel problémáról hallottál ha megkérdezhetem? Nekem közel 1 éve van meg és semmi probléma vele!

2009. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egyik fórumon,ahol a 760-ról írtak, közülük ketten írták,hogy új a gép,de néha lefagy és ki kell venni,majd vissza az aksit. Nem tudom,hogy ez panel probléma -e,mert nekünk ezt a szervízbe mondták,de a leírás alpján az. Nekünk is "lefagyott",elsötétült,kivettük az elemet,ugyan azt visszatettük csak megcserélve,és megint működött. Mostmár feltöltött elemmel be sem kapcsol,vagy 1-2 kép,és ennyi. Azóta nézegetem folyamatosan a kínálatot,de mégsem veszek samsungot.

Persze nem mindegyik samsung ilyen,a fórumozók közül ketten írták, de nem akarok zsákbamacskát.

2009. aug. 11. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja értem! Akkor ez probléma ezek szerint? Én azt hittem hogy én vagyok a béna s gyorsan fotóztam. Vagyí valami! Akkor ezt gariban cserélik? Mert akkor visszaviszem hogy nézzék meg a kicsit! :D:D
2009. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!