Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Invi tv irányítója tönkrement....

Invi tv irányítója tönkrement. Menjek a szolgáltatóhoz, vagy univerzális is jó lesz?

Figyelt kérdés
esetleg irányító nélkül lehet rajta váltani csatornát? Holnapig már nem nagyon tudok szerezni, és holnap f1et akarok nézni :S
2012. okt. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mi is az eggyik tv-k hez univerzális távirányítót vettünk, a lényeg mielőtt még nem veszed meg a boltban, nézd meg a távirányító dobozán hogy milyen márkájú tv-k hez lehet használni ha szerepel a tv-d márkája a távirányító dobozán akkor nyugottan megveheted mert fogod tudni használnia tv-d hez, ha viszont nincs feltüntetve a dobozon akkor kérdezd meg a boltti eladót, mondd el milyen tv-hez keresel irányítót,hátha tud segíteni.
2012. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ez számít e, de az irányítóval nem a tv-t irányítom, hanem a set top box-ot. De végülis, akkor annak a márkáját kell megnéznem, és ellenőriznem, hogy alkalmas e rá.
2012. okt. 14. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
igen akkor azt,de ha megvan a készülék papírja akkor vidd magaddal, mert ha nincs pont olyan irányító amilyen neked jó lenne a készülék papírjából ki tudnák valószínü keresni és esetleg redelnek hozzá akár hozzá való eredetit is, csak kicsit többe fog kerülni. DDD
2012. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen boxod van? (a márka kellene)


A motorola boxoknál lehet a távirányítón egy újraindítást végezni, az szokott néha segíteni.


Szerintem a leggyorsabb az, ha felhívod a 1445-öt. Azonnal cserélni nem fogják, de ha telefonon megoldható a hiba, akkor segítenek. Ha nem, akkor meg kapsz majd egy újat. Fölösleges univerzálisba beruházni, mert cserélik, ha rossz.

2012. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
leöntöttem borral, és 4 különböző darabból áll jelenleg. Nem hiszem, hogy bármilyen újraindítás segítene... :D Amúgy igen, motorola, majd akkor felhívom a 1445-öt, hátha kicserélik ingyen, bár ez szerintem elég necces, mivel szabályosan tönkre van téve. egyébként ritka sz.ar egy irányító, a gumigombok állandóan beragadnak és rendesen kopnak is :S
2012. okt. 14. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbik motorla boxon van négy nyíl és egy kör az elülső panelen, ha ilyened van, azzal tudsz kapcsolgatni, ha nincs, akkor sajnos nem lehet segíteni rajta. (esetleg ha szerzel kölcsön egy ilyet valahonnan) Univerzálisat fölösleges venni szerintem, kétlem, hogy menne vele bármelyik is.
2012. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor nekem biztos a kisebbik van, mert nem látok magán a boxon nyilakat. egyébként hívtam az invi-t, s 72 órán belül kicserélik /sajna ugyanerre a fajtára, de mit lehet tenni/. Köszi a válaszokat!
2012. okt. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!