Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Navon Platinum tablet töltési...

Navon Platinum tablet töltési hiba?

Figyelt kérdés

A tabletemet csak úgy tudom tölteni ha valamivel kitámasztatom a töltött de így is 5 percem rá megy, hogy beálitsam, hogy töltődjön ha nem akkor akkor narancságán világit a led ami azt jelenti fel van töltve pedig teljesen le van merülve ha belenézek a lyukba akkor a egy kis "rúd" van ott és picit inkább felfelé áll.

És egy picit zúg halkan de magasan.

Mik lehetnek az okok?

Előre is köszönöm.

Navon Platinum Tablet PC


2012. okt. 13. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a hiba. meg az összes ismerősömnek akinek ilyen van.
2012. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csatlakozó hibának hangzik, vagy kontaktos kábel hibának...

Ha hivatalos helyen vetted, akkor van rá 1 év gari, vidd vissza szervízelésre...

Ha ilyen ebay-ról vagy hasonló, akkor szopóka, neméri meg visszaküldeni, stb.

De ha az előzőnek is ilyen problémája van, akkor valszeg gyári hiba, szal újból előfog jönni, javítás esetén is!

2012. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szervizeltek!

2012. okt. 28. 14:33
 4/4 Kerekes Zoltán válasza:
Megnézettem én is, és a töltő pici tű része tágul meg. Nekem töltő csere megoldotta....
2013. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!