Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Amerikából rendelni...

Megéri Amerikából rendelni GoPro kamerát, vagy van valami amit nem vettem figyelembe?

Figyelt kérdés
A hivatalos oldalukon az egyik pack 300 dolcsi, ami kb. 66000 Ft. Itthon akármelyik shopban nem lehet ezt megkapni 90000 alatt. Most ilyenkor mi van? Meg lehet rendelni az ő oldalukról is és lehozzák olcsóbban?

2012. okt. 13. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Célravezető lehet, ha írsz egy emailt nekik és megérdeklődöd.
2012. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit nem vettel figyelembe (felteve, ha szallitanak Magyarorszagra) az az, hogy amikor feladjak a dobozt a postan, a vampapirt nekik is ki kell tolteni es arra a termek erteket kell irni ($300).

A magyar vamosok a nem uniobol erkezo termekeket megvamolja, amennyiben az aru erteke tobb mint 21 dodo.

Persze nincs emberuk minden csomagot megallitani, de ha peches vagy es a tiedet megfogjak, akkor kapsz majd egy levelet, hogy fizess x penzt, addig nem kezbesitik a cuccot. (ez x szazalek afa, ami lehet tizen huszon ezer forint is:(


En kuldtem mar tobb szaz dodos cuccot, amit nem allitottak meg (hurra:), viszont az ismim kuldott vitaminokat es azt megallitottak es a cimzettnek irtak, hogy fizessen par ezret, vagy bizonyitsuk mi, hogy a vitaminok 21 dodo alatti ertekuek. Mi ezt emailben elkuldott szamlaval igazoltuk es a csomagot masnap kezbesitettek a cimzettnek.


Nalad ilyen igazolas nem fog letezni, szoval ha megallitjak a csomagodat, akkor tejelned kell.


A masik pedig, hogy valoszinu a postakoltseget (ha van) sem uszod meg 10 dollar alatt!

2012. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Mi a helyzet, ha E-bayről rendelem? Ott is megállítják a futárszolgálatot is?
2012. okt. 22. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha unios eBay eladotol rendelsz, akkor nincs vam.

Ha latjak, hogy a csomag Hong Kongbol vagy USAbol vagy akarhonnan (unio kivul) erkezik, akkor vamkoteles es ha pont a te csomagodat szurjak ki, akkor fizetned kell.

Ez egy draga kockazat, amit neked kell vallalnod.


Ha ismersz valakit aki epp utazik USAbol Mo-ra, akkor kerdd meg, hogy vigye el neked, akkor meguszod a postakoltseget es a vamot is.

2012. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Neked van ilyen ismerősöd, vagy esetleg te utazol oda-vissza?
2012. okt. 22. 23:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamint még egy kérdés! ha megállítják a vámon, és nem fizetem ki, meg a cucc sincs nálam, akkor mi a helyzet? Visszaküldik amcsiba, vagy ki KELL fizetnem? Mondhtom ilyen helyzetben azt is, hogy én nem kértem, csak úgy küldték(ha nem e-bayes)
2012. okt. 23. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemvalószínű hogy elküldik fizetés nélkül. Tehát nem utánvétes lesz hanem az árát már előre kifizeted, szóval ha jön a vámpapír akkor inkább kifizeted mint hogy visszamenjen a csomag, mert akkor az árát bukod.
2012. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha rendelni fogok, vagy keresek valakit, aki ott lakik, és jön ide, hogy hozzá el, én utálom neki a pénzt, vagy megjátszom ezt a vámosdit, mert ugyanott vagyok, mintha itthon venném meg ha elkapják. Ha meg nem veszik észre, akkor jobban jövök ki.
2012. okt. 23. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy otthon hogyan van, én most németországban élek, de itt úgy megy, hogy amikor megállítják a vámon, akkor kapsz egy levelet, hogy fizetned kell, de erre mindössze 2 heted van, utána visszamegy a csomagod amerikába, szóval szervezd úgy a programod, hogy otthon legyél ebben a két hétben.
2012. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pozp válasza:
Nem rég rendeltünk, 65 ezer lett volna a kamera(USA-ból jött) plusz 29400 forint vámot kellett fizetni, és kb 2 hónap volt mire idért...
2012. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!