Lehet baja az xboxomnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Beraktam az Assasins creed revalations-t és véletlenül bele rúgtam az xboxomba ahogy fordultam,épp hogy beraktam a játékot bekapta az xbox és teljesen összekarcolta,a játék néha megy néha nem..De legalább elindul és ha elindul nem áll meg.

Ha berakom most a karcos dvd-t akkor nagyon zúg, az elején amikor indul,más játékoknál nem ennyit.

De eddig is észrevettem hogy elég hangos pedig júliusban vettem ezt az xboxot.

Ha kikapcsolom akkor ilyen égett szaga van.

Vigyem vissza az 576-ba hogy megnézzék hogy van-e baja vagy ez normális?

Általában 2-3 óra játék után kikapcsolom,30 percre de ez csak hétvégén van hogy ennyit játszok ha nincs programom.

Kösz előre is !



#Xbox #Xbox 360 #assasins creed revalations
2012. okt. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos sok dolgot szedtem már szét amibe csak bele rúgtak és valami pont ugy mozdult el,hogy kanyi volt neki. DE ezek már modernebbek, lehet köze ha garanciás simán vissza viheted akár akkor is ha nem tetszik a "szine". HA nem és ugy érzed ez eltér ától amit az előtt tapasztaltál mielőtt bele rúgtál akkor vidd vissza inkább nézesd meg az a legbiztosabb.
2012. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan mint volt,csak hangosabb ha a karcos dvd-t elkezdi olvasni utána már nem.De lehet hallani amikor játszok hogy olvassa a dvd-t ez baj?
2012. okt. 13. 16:54
 3/4 msebi06 ***** válasza:
Másik dvdvel próbáld ki. Ha azzal ugyan olyan mint régen, akkor jó az xbox. Haverom is rúgott bele többször sajátjába (mondjuk nem tudom hogy lehet ennyiszer, mért nem figyel), és az összes dvdnek annyi lett akkor, szerencsére az xboxnak nem. Remélem tiédnek sincs baja.
2012. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másik dvd-vel nincs baj a hanggal de sztem csak a hűtést hallom játék közben
2012. okt. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!