Miért nem tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Amikor itt a gyakorikérdéseken valaki belinkel egy képfeltötéses oldalról egy képet, és rákkattintok, akkor a képfeltöltésen kiírja, hogy a képet levették, de a kommentekből látszik, hogy van, aki egy órája se írt...

Most tényleg levették, vagy én vagyok túl béna? ha én vagyok béna, akkor hogy nézzem meg normálisan?

(amúgy nem vagyok egy gépfüggő személy, ezért nem is értek hozzá annyira, úgyhogy légyszi ne kezdjetek el szidni, hogy béna vagyok, meg hasonló.)


2012. okt. 14. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

konkrétan melyik képről van szó ?


és megnézzük ,hogy mi a baj,

2012. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vannak olyanok, hogy valaki feltette kérdésnek, hogy szerintetek szép vagyok? és megnéztem volna a képet, és ne mtudtam, de mindjárt belinkelem, ha betudom.... http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


De most hogy nézegettem, hogy linkeljek elkezddte megnyitogatni, szóval, valószínüleg én vagyok béna:)

2012. okt. 14. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!