Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom hogyan kell beállíta...

Balazs00xx kérdése:

Nem tudom hogyan kell beállítani az autórádiómat, hogy szépen szóljon, milyen beállítás ajánlott egy pioneer mvh-150ui rádiónál?

Figyelt kérdés

2 csipogó, 2 mac audi tányér 65w, 2hertz nagy ovál 90w, rca-n 400w magnat erősítő ,és azon egy 1200w jbl van rajta,


ehhez milyen beállításokat ajánlanál, illetve ,pontosan mit takarnak azok a hertz számok?!? nem értek hozzá sajnos

EQ ->Customize-> és ott minden Hertz be meg Khz -ban van megadva, Segítséég



#hertz #kHz #pioneermvh150ui #rádióbeállítás
2012. okt. 14. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkoznod a Hz-vel, ha nem értesz hozzá. Meg sem kell tanulnod!

Tegyél be egy lemezt, amit szeretsz, és az Eq-n váltsd végig a beállításokat, amíg meg nem találod a neked tetsző hangzásút. Persze kapcsold is be a zenét, hadd szóljon.

2012. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem értek hozzá , mellesleg USB-s:D de ez már lényegtelen:D

de jó lenne megtanulni, hogy mi -micsoda szerintem saját beállításokkal sokkal szebben szólna

eddig csak Sony Xplod rádióim voltak, ott meg + - volt különböző hangszíneknél.. de ez bonyolultabb, bár szerintem jobb is!:)

nincs egy erre kitalált weblap amit esetleg tudnál ajánlani?

2012. okt. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!