Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 probléma valaki tud...

Xbox 360 probléma valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy flashelt gépem ,amin a legújabb dashboard van. Nem tudok pendrive-ról filmet nézni ,mert update-et kér, viszont nem akarok live-ra menni.....Valami megoldás , vagy vmi formátum amit esetleg lejátszik anélkül is a box , hogy frissíteni kéne?

Kérlek az olyanokkal hagyjatok , hogy kellett nekem a flash, mert nekem ez így pont jó, nem akarok multizni és nem engedhetek meg magamnak még használt 5000ft-os játékokat sem....köszi a segítséget előre is!



2012. okt. 16. 09:37
 1/8 anonim válasza:
vidd be egy szervizbe(ha nem értesz hozzá, ne nyúlj bele)
2012. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ehhez nem kell belenyúlni, csak egy frissítés kéne a netről ,amit pendrive-on telepíteni tudok, de én nem találtam rá megoldást sehol :( Valamit olvastam egy bizonyos transcode360-ról,de nem írtak bő infót, és nem is találtam róla bővebben...
2012. okt. 16. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Így jártál. Add el és vegyél egy DVD lejátszót.
2012. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem most k**va okosnak hiszed magad..-.-"
2012. okt. 16. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak, az enyém ugyanis mindenféle formátumot lejátszik. :)
2012. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
első tulaj vagy?!? Mert az lehetetlen , hogy nem frissítetted és úgy megy minden, ha csak egy sima arcade géped van...
2012. okt. 16. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha update -t kér, akkor nem a legfrissebb dash van rajta. így tudod pendrájvról updatelni (én ezt már 2x megtettem, és nem ugrott a flash): [link]

Egyébként milyen kiterjesztésű filmet akarsz lejátszani?

2012. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ettől nem ugrik a flashem? :O Csak mert most csatlakoztattam a netre engedtem a frissítést megcsinálta és most sem játsza a filmeket, elindítaná és csak fekete a kép :/ ugyhogy msotmár végleg nem vágom :(
2012. okt. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!