Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha lecserélem a vindowst a...

Lorentina kérdése:

Ha lecserélem a vindowst a romtelecom clicknet-et hogyan allitom visza a gépre?

Figyelt kérdés

#állítás #net #windows romtelecom
2012. okt. 16. 16:08
 1/6 belapus ***** válasza:
Ha a vindows, a Windows operációs rendszer akart volna lenni, akkor nem tudod lecserélni, mert, ha jól néztem, a másik lehetőség, egy telefon-, televízió- és internetszolgáltató vállalkozás.
2012. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a windos-t le tudom cserelni es visza is lehet allitani a gepre a netet az RDS-nel tudtam a visza allitast de romtelecom-os netem 3-honapja van es meg nem csereltrem windowst a gepen azotta
2012. okt. 16. 17:03
 3/6 belapus ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy ugyanúgy menne, de talán érdemes előtte a szolgáltatóval egyeztetni.
2012. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszike ugy lesz
2012. okt. 17. 16:34
 5/6 opera válasza:
szia.nekem is Romtelekomos netem volt ezzel adtak egy cd t amivel a szerelok fel is instalatak a nethez szukseges modemet,persze ez a cd neked maradt es miutan ujrainstalaltad a windowsodat a modemet is ujra kell instalani.Nem tul nehez hisz egy kezikonyvvel is el van latva annyi h a szerzodesben kod is van ezt kell megkeresni es ujra beirni egy edott ponton az instalasnal.
2012. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem kell modemet ujratelepiteni windows cserénél. Automatikusan megy a net.
2012. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!