Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősitő pioner vsx 519 hangfal...

Erősitő pioner vsx 519 hangfal SAL 2610 front 3 utas Az erőn mindent állitottam amit tudtam. Kézel érezhető h a tányérak rezegnek de szemmel nem látható semmi mozgás. Kérdés:ez egészséges? Hogy tudom elérni azt h a tányérak szépen rugózzanak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 14:10
 1/5 Karesz6969 ***** válasza:

Az erölködő elmegy a SAL....hm..olvass topikokat és cseréld le egy használhatóra. A hangszórói is gyatrák na meg a keresztváltó szinte mindegyiknél "eltervezett".

A legalja a hangvisszaadásnak ergo az élvezésnek is:-)

2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából szerintem jól szól és szépen szerencsére nem vagyok vájtfülü.csak mint mondtam hiányolom a rugozást belöle.nem tervezem lecserélni mivel zsír újan kb 5 napja vettem . igazából ilyet szerettem volna .topikat olvastam és mint mindennel itt is ugyvan h valaki leszolja más meg frankonak tartja de hát nézőpont kérdése.
2012. okt. 18. 17:46
 3/5 Karesz6969 ***** válasza:

Nem a leszólás dominál, hanem a mérések...azokat lehet le ill. felszólni a tényeken - ami igen szomorú - sajnos nem változtat semmit sem. De ha neked megfelel ám legyen.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak " Hogy tudom elérni azt h a tányérak szépen rugózzanak?", röviden: sehogy. Ugyanis meghatározott - gyártásból adódó - útja van a központosító pillének a membránnal együtt egy-egy mély hangú tartomány lesugárzásához. Itt ez az út nem túl nagy vagyis amit te vársz az azért sem tud létrejönni mert nincs hova "rugózzon"

2012. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget de tegnap este még picit bűvészkedtem vele és sikerűlt elérni a kívánt hatást :)
2012. okt. 19. 08:46
 5/5 Karesz6969 ***** válasza:
Akkor veled örülünk:-))
2012. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!