Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A technika markaju digitalis...

A technika markaju digitalis fenykepezogepek jok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A Technika a Tesco saját márkája. Nem olyan hű de rosszak a cuccaik, de azért ha teheted, inkább hagyjad. Kapsz jobbat is.
2009. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem MP3-asom van.az jól szuperál.mennyibe kerül a f.gép?ha nem nagyon drága vedd meg.
2009. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hátha sokkal olcsóbb mint a másik akkor vedd meg, sztem nagyon jók árukhoz képest, nálam itthon is elszaporodtak az ilyen 1000-2000 ft os cuccok , teljesen jók, egerek, hangszórók, dvdlejátszó, pendrive, lámpa, webcam... egyik se döglött be max nem olyan szép meg igényes anyagból van... :D ha olcsó akkor jó
2009. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem digitális fényképezőgépem van Technika márkájú,már 2 éve megvan,semmi gondom nem volt vele,pedig azt mondják olcsó húsnak híg a leve,de ez bőven megérte azt a 7 ezer forintot amibe került anno.Még a fóliázása is rajta van,pedig két gyerek mellett napi használatban van.Memóriakártyát és tölthető elemeket vettem csak hozzá,de szerintem ezt bármelyik másik márkánál meg kellett volna tennem.Szóval nekem bevállt.
2009. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem MP3-am van és nagyon jól szol, és már 2éves és semmi bajom nem volt vele.Szóval szerintem jó kis cuc!
2010. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!