Lehet nagyon egyszerű a megoldás de én nagyon nem értem miért történik ez a pendirveval, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A gépem nem is olyan régen folyamatosan lefagyott, a halálán volt így hát úgy döntöttem, hogy újratelepítem miután egy pendrivera rámentettem az összes fontosabb dokumentumot (képeket, word dokumentumokat stb). Miután az Xp új életre kelt és rá szerettem volna tenni a pendriveról a fájlokat a következő üzenet jelent meg amint rákattintottam az E meghajtó ikonjára: "A meghatóban (E:) található lemez nincs megformázva. megformázza most?." Ok-t kattintottam gondoltam semmiség az egész de aztán egy hasonló ablak közölte velem, hogy megformázás után minden fájl automatikusan törlődik... Mit csináljak? :(

2012. okt. 21. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik gépben a pendrive-ot. Akár linuxon is. Ha másnál se nyitja meg rendesen, akkor ott valami hiba volt a mentésnél.
2012. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha formáztad, akkor már minden adatod elveszett, nem lehet visszacsinálni.
2012. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nem formáztam szerencsére :)

Okés akkor megpróbálom haver gépén, én is gondoltam rá amúgy :)

2012. okt. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!