Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rá tudom dugni a telefonomat...

Rá tudom dugni a telefonomat a Dvd lejátszóra? (képek lent! )

Figyelt kérdés

Van egy trion tr6121r típusú lejátszóm és arra lennék kíváncsi, hogy hova kell dugnom a telefon kábelét, hogy a tv-n megjelenjen a képe

a lejátszó hátulja: [link]

és itt egy kép a telefon kábelről: [link]



2012. okt. 22. 01:57
 1/3 anonim válasza:
a jacket (ami egyedul van es uo mint ami a fulhallgatokon van, azt) a telefonba, a szines vegeket pedig az ugyanolyan szinu foglalatokba.
2012. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elvileg igen, de várj, azért ez attóül függ ám, hogy pl erősítős-e a DVD, mert ugye a telefonodnak nincs erősítője, és a Jack --- > RCA - átalakító kábelen csak a jel megy át, de attól még "szólni" nem fog önmagában.


Egyébként meg persze, ezek nemzetközi standard szerinti felosztások, azaz a telefonodból kijövő stereo Jack (ill. trireo Jack) pont azért van 3 részre osztva, mert aztán a 3 külön funckiót osztja szét az RCA dugók között.

Sárga : mindig a képet jelenti (videot)

piros és fehér: ezek az audio (hang) részei stereo kvitelben

De ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor sztem nehezen tudod összedugni, mert természetesen ez csak akkor fog működni, ha azok az RCA aljzatok ott a DVD-n "in" jelölésűek, azaz bemenetek, és fogadják a jelet, nem pedig kifele továbbítják a belsőt (vagy amit SCART-on kapnak) !!! Ha ez stimm, akkor meg tehát a kép át fog menni gond nélkül, viszont a hang nem, hiszen ahhoz kell még egy erősítőt is közbeiktatnod ! (bár ez is típusfüggő ... és ha most ahogy össze van dugva nálad a TV-hez, úgy dugod be a jelet az "in"-be, akkor elvileg ki kell jönnie a jelnek a TV-képernyőn)

na majd írd meg, mi lett, kíváncsi vagyok! De ismétlem, hogy nagyon fontos, hogy a megfelelő színű RCA-dugót a megfelelő csatlakozóba dugd!!

2012. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Rá tudom dugni a telefonomat a Dvd lejátszóra?"

Rá, de attól nem lesz kép a tévén a mobilodról.

A tévéhez kell csatlakoztatnod.

2012. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!