Tudnátok mondani pár jó játékot PS3-ra?

Figyelt kérdés

Szeretnék most venni pár jó játékot a PS3 konzolomhoz. Amilyen típusúak érdekelnek: CoD MW2, GTA IV, Gran Turismo 5. Tehát lehet akár FPS, akár ilyen GTA jellegű küldetéses vagy autós játék is.

Tudnátok mondani pár jót ezeken kívül? És, hogy hol lehet megvenni őket a legolcsóbban? Megéri használtan?


Köszi előre is a válaszokat!



2012. okt. 22. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
576 én mindíg ott veszem igaz nem ps3-ra hanem psp-re. elvileg a használt nem különbözik semmiben az újtól ez nem olyan mint pl egy autónál de mielőtt megveszed azért próbáld ki. Amugy szerintem a CoD-nak minden része jó meg jó még a God of War is.
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Verekedő: tekken 6, tag tournament 2

Autós: nfs the run

Mászkálos: little big planet 1-2

Gta jellegű: saints row the third

Fps: crysis 2, cod sorozat, battlefield 3

Legolcsóbban vaterán vagy 576-ban tudod megvenni. Esetleg még a játékaim.hu-n és a gamer365-ön érdemes megnézni.

2012. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ti hol éltek, hogy az 576-ot a legolcsóbb boltok közé soroljátok? Ilyen pofátlanul drágán sehol máshol nem merik adni a játékokat.

Inkább itt nézz szét:

[link]

[link]

Vagy a már említett jatekaim.hu, bár itt használt játékok vannak.

2012. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a CoD szériából véleményem szerint csak a párosak jó (2;4;6;8), de amit mindenképp vegyél meg: BATTLEFIELD 3

mászkálós: Assassin's Creed (talán eddig a revelations a best) ésszerintem a Konzolok Szervizében érdemes megvenni

2012. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CoD ból az 5 is nagyon jó legalábbis a zombi része. :)
2012. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Igen, a CoD nekem is nagy kedvencem, az MW és az MW2 gépre van meg, a Black Ops pedig PS-re, de szerintem meg fogom venni az MW2-t is PS-re, mert nekem az tetszik a legjobban. Battlefield 3-at is többen ajánlották már nekem, azt is meggondolom. Autós játéknak a Burnout Paradise-t gondoltam, mert azzal is játszottam, amíg ingyenes volt, és nagyon tetszett.

Ezeket Vaterán meg is találtam használtan, lehet, hogy ott veszem majd, de lehet, hogy GameStop-ból. Valamint ezeken kívül kinéztem még a WWE13-at is, amint megjelenik, azt is megveszem! :D

2012. okt. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!