Joozsa kérdése:

Xbox 360 SLIM vagy PS3 SLIM?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek és MIÉRT?!

2012. okt. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges ez a kérdés mert:

a) mindenki úgyis azt fogja mondani, ami neki van

b) 100201x feltették már előtted


de azért leírom. Nekem a ps2 sosem tetszett, főleg a hülye joystickja miatt. ps3-nak ugyan olyan van. Xbox-e viszont nagyon szép, gömbölyű, kidolgozott. Engem őszintén szólva ez is megfogott.


1. xbox kívülről szebb

2. ps3-nak több magos procija van, de kit érdekel, így is minden tökéletesen fut rajta.

3. xboxnak szebb, igényesebb a menüje

4. a kinect szenzort nagyon ajánlom, mozgásérzékelős, nagyon élvezetes az egész család számára. (ps3-nál ilyen nincs, csak valami gagyi utánzat)

5. xboxhoz rengetek olyan játék van, ami ps-hez nincs. (főleg kinectesre gondolok)


Ha több infó is érdekel, nyugodtan írj üzenetet, nyáron vettem az xbox slimemet, tudok válaszolni a konkrét kérdéseidre :) Sőt olcsón tudok játékot is hozzá adni, amit már kijátszottam. Üdv.

2012. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és www.xbox360vilag.blogspot.com ha érdekel. Az új blogom, ma kezdtem, majd bővül, minden féle tesztelésekkel, lehet majd kedvet kapsz :)
2012. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]


Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.Sokan mondják nem a kontroller számít de ez hülyeség mert nem mindegy mennyi élmény jön át a játékból és mennyire érzi magát résztvevőnek a játékos.Szerintem az Xbox360 többet átenged a játékból jobban benne érzi magát az ember és még meg nem vettem a PS3-at ez a különbség nem jött le de most hogy mindkét konzol megvan bátran állíthatom hogy egy jó kontroller igen is fokozza a játék élményt.Az Xbox360 megvétele előtt nekem is PS2-m volt és nem bántam meg hogy váltottam.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...:) Szívem szerint én is a box felé hajlottam.De most már tuti,hogy azt veszek!
2012. okt. 26. 18:44
 5/5 anonim válasza:

Én is ajánlom az xbox-ot, igaz haverjaimnak ps3-a van de nem érdekel:D

én nem tervezem flashelni a xbox-ot amit akarok venni mert akkor multi off.(meglepem magam vele karácsonyra):D

Én multira épitem az egészet, battlefield 3,black ops2, stb.... persze singlebe meg the witcher, stb.. találtam is 1 jó dolgot.

[link] szerintetek??:) én ezt gondoltam magamnak, igaz 1 forza 4 nem érdekel, de báttyám szereti,de, witcher 2 régi vágyam:) ésss gears of war se 1 rossz dolog,+ megveszem a battlefieldet, meg a black ops2-t és ki is fujt a történet. :)

meg mellé veszek 1 hd tv-t :) ez a terv:)

vélemény?:)

2012. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!