Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennél-e iPad minit? Miért,...

Vennél-e iPad minit? Miért, miért nem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg jó egy hónap múlva, megmondom, mi lett. :-))) Kézbe szeretném venni, mielőtt döntök, de a mérete nem túl szimpatikus, annyi bizonyos.
2012. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Multigod97 ***** válasza:
Én semmit nem szeretek ami 4,2-9,5"- között van
2012. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam egy tablet 10"-tól kezdődik. Főleg egy iPad. Ez kb. olyan, mintha kihoznák egy termék butított verzióját, de mindenki veszi, mer ócsóbb', de legalább menő Ájped, meg almajeles.. Képzeld el, hogy mi lenne ha kihoznák az iMac-et 15 colos kijelzővel és az Air tudásával. Vennék, a csóró hipszterek, meg a hülye felvágós népek, mert ez iMac és "almagép". Szerintem inkább ruházz be egy 3-asra, mert a hírek szerint a Mini a 2 tudásával lesz egyenértékű, kisebb kijelzővel, elavult hardverrel. és nem sokkal lesz olcsóbb a 3-asnál.
2012. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Multigod97 ***** válasza:
Te hallod elég nehezen kezdőthet nálad a tablet haár 10"-nál, ha ajánlod a iPadet, mivel az 9.7"
2012. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerekítve mondtam, ha félreértettétek, elnézést..
2012. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LTK ***** válasza:

Semmiképp. Ahoz képest milyen gyenge gép, nagyon drága.

Nexus 7, vagy Kindle Fire HD jóval olcsóbb és sokkal jobb hardware, az a nem egészen 1 col a mini javára meg ennyit nem dob az értékén... Nagy csalódás az ipad mini, nem ér semmit, aki meg megveszi az egy nagy birka és meg is érdemli hogy ennyi pénzt kihúztak a semmiért a zsebéből

2012. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!