Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem passzol méretileg a...

Miért nem passzol méretileg a hangszóró a dobozhoz?

Figyelt kérdés

Autóba való sub ládát vettem, 15"-os mérettel.

Van hozzá egy MNC Bigbull X2-őm ami szintén 15" (membrántól membránig 37cm) de mikor beleteszem a dobozba akkor alig tudom oda csavarozni,mert látom a doboz alját, magyarul a csavar lyuk fele ér csak a dobozhoz..Nem vagyok nagy szaki de van 15"os 12" és 10"es gyártási hiba lenne?,mert ezt a dobozt egy autós boltból vettem. várom válaszotok. üdv.



2012. okt. 26. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha most vetted, akkor hívd fel őket.
2012. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor az mnc bigbull kissebb, mint kéne lennie, ugyanis a 15" az 38.1cm, membránszéltől-membránszélig. A beépítési méretnek pedig ettől nagyobbnak kell lennie.
2012. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már hivtam öket.....

Igen lehet hogy kisebb, mert a subláda lyukja 38cm az mnc összesen 29cm csavar közép meg 27,5cm membrán pedig 34,5. az eladó azt mondta hogy amiket ö most megnézett annak a csavar középpontja 39cm,39,1cm


Akkor az mnc bigbull kissebb, mint kéne lennie, ugyanis a 15" az 38.1cm, membránszéltől-membránszélig. A beépítési méretnek pedig ettől nagyobbnak kell lennie.

2012. okt. 26. 17:52
 4/4 hangfalepito válasza:
Minden hangszóró más. A beültetési átmérő valamelyiknél a memberán átmérőjével egyezik meg van amelyiknek nagyobb kell. Ez nem gyártási hiba
2012. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!