Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fényképezőgépre lehet-e...

Anonim4 kérdése:

A fényképezőgépre lehet-e valahogyan magyar menüt rakni? Vettem egy Samsung St76-os digi gépet és azon sajnos nincsen magyar nyelv, én viszont szeretnék rá. Az valahogyan megoldható? Hogy tudnék rá magyar nyelvet varázsolni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2012. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én igazándiból abból indultam ki,hogy manapság minden műszaki cikket külföldről hoznak be...és amiket ugye forgalmaznak nagyobb üzletláncok azon/abban van magyar menü!Itthon is forgalmazzák ezt a típust magyarul,amit vettem...csak én azért vettem külföldről mert úgy olcsóbb.
2012. okt. 26. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakszervizben talán tudnak rátenni neked magyar nyelvet, talán nem. Persze jó áron, tényleg megérte?

Ezeknél a gépeknél az olcsóság az egyik szempont, a legolcsóbban pedig úgy hozható ki, ha a programot egyszer beleégetik és kész.

Amúgy tényleg olyan bonyolult a menüje v. 10 szót nem tudsz megjegyezni?

2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem éppen 10 szóról van szó...

Igen,tényleg megérte...(nekem legalábbis)15 ezret spóroltam rajta...én is rendelgetek külföldi oldalról holmikat...ami itthon jó drága az kint olcsóbb.. és eddig semmi problémám nem volt egy külföldi cikkel sem...

2012. okt. 26. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Maskor Canon-t vegyel, azon mindegyiken van magyar menu:)


(bocsi tudom ez most nem segitett sokat:(

2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig Canonom volt,ezért gondoltam egy kis váltásra :)
2012. okt. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!