Egy füstgépet szeretnék csinálni de egy kicsit másképp (a többi lent)?

Figyelt kérdés
egy füstgépet szeretnék csinálni de nem szeretnék vele sokat vacakolni. arra gondoltam hogy egy egyszerű párásítóval vagy vízforralóval lehetne csinálni? tudom hogy nem olyan lenne mint egy kimondott füstgép, de nekem megfelelne. rendesen füstgépfolyadékot vennék, de olvastan hogy lehet házilag csinálni. ez nem veszélyes? kérlek segítsetek!

2012. okt. 29. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég veszélyes ha az ember ilyet házilag próbál csinálni ezért is szokták néhol írni hogy ne próbáld ki otthon ez is kb annak a kategóriájába tartozik inkább vegyél egyet minthogy lemérgezd a haverokat/családtagokat :) Nem rosszból írtam :)
2012. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerzel pár vizipipát, dohányt meg szenet, néhány havert, mondod neki: szívjátok, aztán lesz füst :D
2012. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek a választ! rendes folyadékot vennék, de jó lenne ha mondjuk egy párásítóba tenném? elvileg ugyanúgy kifújná.
2012. okt. 30. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt te tudhatod igazából próbáld ki a gép béta verzióját hogy működik vagy nem és te látod aztán hogy mit kell még rajta dolgozni :)
2012. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 30. 19:00
 6/6 Calvera válasza:
Hogyan sikerült a kísérleted a párásító berendezésed?
2014. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!