Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik e vezeték nélküli...

Rugjamegaló kérdése:

Létezik e vezeték nélküli fülhallgató? (nem fejhallgató)

Figyelt kérdés
Egy mostani amerikai filmben láttam hogy a főszereplő vezeték nélküli fülhallgatóval hallgatja a zenét,de neten nem találok ilyet.Létezik ilyen,vagy csak a látszat kedvéért volt?Amúgy romantikus film volt,a címére nem emlékszem.
2012. okt. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném.
2012. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem nem.

De van más 2 választás : fejhallgató wifin, bluetoothon,

vagy van a másik: bluetoothos headset.

2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Olga néni ***** válasza:
Egy hangtechnikai kiállításon láttam ilyet, létezik. Egy rádióvevő van beleintegrálva.
2012. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem MW600-am van, egyébként ilyenre gondoltál ?

[link]

2012. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos nem.Ez pont úgy néz ki mintha egy normál fülhallgatóról levágnánk a kábelt.

És hiába keresem a filmet,nem találom.Amúgy romantikus film.Arról szól hogy egy srác Clinton választási irodájában kezd el dolgozni és ott megismerkedik a fénymásolós lánnyal.A film első 3 percében lehet látni ezt a fülhallgatót.

2012. nov. 1. 19:55
 7/8 A kérdező kommentje:
A mindenképpen talán című filmben van,az első harmadik percében az a jelenet hogy a srác lemegy az utcára a meló után és egy ilyen fülhallgatón hallgatja a zenét.
2012. nov. 3. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik én vettem is nemrég csak az a bibi h most valamiért nem működik nem veszi a jelet vagy nemtudom mi van vele,
2012. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!