Ps3 vagy xboxot vegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a tapasztalaitokat ,vagy véleményeteket, mindenképpen veszem az egyiket csak én nem tudom h melyiket lenne érdemesebb.

Köszi



2012. okt. 30. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem írjuk le.

Olvasd el a többi 1 millió ilyen kérdést.

2012. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Te vagy az utolsó, akinek leírom:


PS3 Slim! Az a legjobb, ingyen net, nem kell fizetni a PSN-ért se, a PlayStation Plus-ra sincs szükség, csak még a Battlefield 3-ra. Véleményem szerint jobb a grafikája, a HDMI kábelnek köszönhetően, és több mindent tusódsz rajta csinálni: Pl: Filmet is nézhetsz rajta (Xboxon alapból nagyon nehéz behozni és másoltat tudtommal nem játszik le)


Ha a Kinect miatt hajlasz az Xbox felé, akkor csak mondom, hogy hamarosan PS-re is kijön, valamint Kinect-re az egyetlen élvezhető játék a Star Wars The Colne Wars.


Mindent összevetve nyugodt szívvel ajánlom a PlayStation 3 Slim-et (a Slim a legjobb, a régi PS-ben volt egy hűtési hiba, ami tönkreverte a gépem 3 év után, a SuperSlim pedig csak parasztvakítás)


Mielőtt felteszel egy kérdést, a továbbiakban figyelj arra, hogy már nincs-e kiirva véletlenül :)

2012. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Xbox 360 Mindenféleképpen! Igaz hogy fizetni kell a netért, de messze a legjobb! Megfogod bánni ha PS3-slimet veszel! A konzolok terén csak is az Xbox a legjobb! Nekem egy 250GB-s Slim-em van, Kinect-el. Annak idején ez igy 125e.ft. volt, de megérte. + 2 játékot kaptam hozzá.
2012. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Lázár Péter ***** válasza:

PS3.

De ha ésszel gondolkozol akkor eliszod.

2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]


Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.Sokan mondják nem a kontroller számít de ez hülyeség mert nem mindegy mennyi élmény jön át a játékból és mennyire érzi magát résztvevőnek a játékos.Szerintem az Xbox360 többet átenged a játékból jobban benne érzi magát az ember és még meg nem vettem a PS3-at ez a különbség nem jött le de most hogy mindkét konzol megvan bátran állíthatom hogy egy jó kontroller igen is fokozza a játék élményt.Az Xbox360 megvétele előtt nekem is PS2-m volt és nem bántam meg hogy váltottam.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Itt láthatod hogy Xbox360-on szebb a BF3 mint PS3-on.És ez az összes multiplatform játéknál így van.Itt egy pár videó ez is elég szerintem.


http://www.youtube.com/watch?v=Q4y6bsBO2CQ


http://www.youtube.com/watch?v=QuOBSSabBU0


http://www.youtube.com/watch?v=Q1u77Hk30UQ


http://www.youtube.com/watch?v=3bQmaNoqGFM

2012. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, veszek hozzá egy led tv-t is úgyhogy jó lenne ha minden játék 1080p be menne:d

Akkor így xbox lesz belőle sztem :D

2012. nov. 1. 10:25
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha minden játékot 1080p-ben szeretnél játszani, akkor PC-t vegyél, mert ezt egyetlen konzol sem tudja.
2012. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
NE XBOXOT! A Ps3 jobb! Hardverben, mindenben! És ha veszel HD tévét akkor mindenképpen PS!
2012. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha 1080p be akarsz játszani annak van HD tévéje. Ha nekem van Hd tv-m meg konzolom veszek hozzá házimozit a hang miatt. Ha meg már házimozit veszek akkor olyat veszek ami felskálázza 1080p-be.

így tehát nem a miatt kell dönteni hogy feltúrbózza a képet vagy nem.



Ha meg nincs Hd tv akkor nem megyek semmire az 1080p-vel.



Szerintem ps3.


[link]


Szerintük jobb a ps3.

2012. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!