Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek Canon EOS 550D...

Van valakinek Canon EOS 550D fényképezőgépe? Milyen vele a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs senkinek.
2012. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne, nem értem...
2012. okt. 31. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért kérdezed? Nem értem... :)
2012. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen tapasztalatai vannak az embereknek a Canon EOS 550D fényképezőgéppel (ha van). Szerintem érthető volt. A válaszod viszont nem segített. Köszi.
2012. okt. 31. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

1,5 éve használom. A váz jó.Azért esett az EOSra a választásom mert már előzőleg voltak objetktívjeim.

Szerintem a Nikon egy picivel jobb ebben az ár kategóriában.

A gyári akksi remekül megállja a helyét, nem egy gyorsan merülős fajta. A beépített vakut el kell felejteni ( ez minden gépre igaz ) és a Kit objektív sem egy remek dolog - én eleve egy drágább USM objektívvel vettem, nem KITben. A L lencsékkel remek képeket készít és a videók is jó minőségűek szerintem.

A drágább modellekhez képest a váz zajosabb ( 7Dhez viszonyítva).

Egy Nikonos kolléga felvilágosíthatna: Nikonnál is van olyan korlátozó dolog mint ez EF-S vs Full frame váz probléma köre? Engem ez zavar a canon gépeknél.

2012. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.
2012. nov. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!