Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire jó a hangzása egy...

Mennyire jó a hangzása egy JAMO studio 170-es hangfalnak?

Figyelt kérdés
Hangfalat tervezek venni, és sokfelől hallottam, hogy a jamo studio sorozat elég jó a szép hangzás terén. Az volna a kérdésem hogy ez igaz-e, és milyen erősítőt ajánlanátok mellé?

2012. nov. 1. 15:29
 1/6 feri123 válasza:

Szia.

Elég jó minősége van ezeknek a falaknak,nekem is van egy pár.

Telt mély,szép magasak,hangerő is van bőven és az érzékenysége sem utolsó.

Tehát akár egy 2x40 wattos erőlködő is meg tudja hajtani.

Egyébként mind attól függ milyen típusú zenét hallgatsz rajta.

2012. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szerencsém két jamo studio hangfalhoz, tényleg nagyon szép hangzásúak.
2012. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na most utána olvastam és a forumozók 90%-a szerint a jamo studio széria egél lapos hangzású, meg 15 perc után fáj tőle a fej stb. de amikor én hallgattam egyet annak elég szép volt a hangzása. És nem tudom megérjen-e 17.000Ft-ot nekem.

Hát igazából minden zenét meghallgatok, rock, rap, disco nem vagyok lekötve egy adott stílusnál, ami tettszik az tettszik :) csak szépen hangozzon ez lenne a lényeg. Házimozizni is használnám, meg ha évente csinálok 2 bulit akkor nem ártana ha egy kis ereje is lenne, és bírná is torzítás nélkül, Kb. ennyi az igényem hangfal terén :)

2012. nov. 2. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen ok elvárásod van akkor érdemes még kicsit gyűjtögetni és venni valami komolyabbat.
2012. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor a jamo mire jó, mert hát nem ez a lényege minden hangfalnak, hogy mindent szépen szólaltasson meg?
2012. nov. 3. 11:11
 6/6 tomi11 válasza:
Nekem van egy ilyen pár. Technics 2X40w -tal hajtottam és membránoznom kellett :( A magassat már párban cserélnem kellett mert az is elszállt. Egyébként szépen szólnak és szerintem jó az érzékenységük is kb 93-93dB között lehet. Én ajánlom mert szépen szól és nagyon szól. Én valami hasonló erősítőt ajánlanék (Technics SuV-303) mert ezzel még nem volt gondom és szépen szól. A 40W meg ne tévesszen meg nagyot szól a kettő együtt.
2013. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!