Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Venni szeretnék:40- 42 colos...

Venni szeretnék:40- 42 colos 200hz 3,4, v.5 ms válaszidejű LEd tévét. Elég a 2d is, pc csat. Usb, és játszon le minél több formátumot. Max.140. 000. Szóba került LG, Samsung. Kinek mi a tapasztalata, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:47
 1/3 golyo69 válasza:
én az lg, és a samsungot ajánlanám, ez a kettő a leg megbzhatóbb a hallomásaim szerint,, én most vettem egy lg sinema 3d led tv-t ugyan ez 216 volt akciosan de én valami ilyet ajánlanék, mert ha már veszel akkor olyan legyen ami mindent tud,, tehát valami hasonlót nézegess, én lg.t mondok,,
2012. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké,további kérdés:Smart funkció megéri a felárat v.inkább pc csatl. és úgy böngésszünk a neten?
2012. nov. 2. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
most hallottam hogy a smart funkció haszn.a szolgáltatók felárat számolnak.(magyarul a smart előfizetéses)?
2012. nov. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!