Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények a Samsung WB750...

Vélemények a Samsung WB750 típusú digitális fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, előnyök, hátrányik, megbízhatóság, vagy bármi, ami a hivatalos oldalon lévő leírásban nincs benne.

2012. nov. 1. 20:54
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én csupán fél hete birtoklom a gépet,de eddig jók a tapasztalatok. Talán az egyetlen dolog,hogy 15x-ös zoom környékén kissé nehezebben fókuszál. De,úgy vélem,megéri az árat,amit érte kérnek. Sztereó mikrofon,Full HD,440 fps-es lassítás (Igaz,kis felbontásban),stb... Bőven jó ennyiért.

2012. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ltoth45 válasza:

Én pár hónapja használom, jók a tapasztalatok.

Viszont, amint a WB700-nál tapasztaltam, nagyon kell vigyázni, hogy nehogy bekapcsolódjon (megnyomódjon a Power gomb ), ha nem fér el a kijövő objektiv (pl zsebben, tokban amikor begyömöszöljük), lerágta a fókuszlencse menetét, szervizben 20 körül javitják!

2013. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!