Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok dönteni abban hogy...

Nem tudok dönteni abban hogy Xbox360 slimet vegyek-e vagy akváriumot! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,13 éves, és légyszíves érvekkel győzzetek meg !

2012. nov. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
kulcsszavak mező nem egyenlő a googléval.
2012. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Egy akvárium hatalmas felelősség, rengeteg pénz és idő kell hozzá. 13 évesen még nem tudod mit is szeretnél szóval szerintem egy XBOX-ot vegyél mert akkor legalább nem fogsz megölni pár halat teljesen feleslegesen.
2012. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De rendesen csinálnám az akváriumot figyelnék rá csak nem tudom melyik legyen !
2012. nov. 2. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen akváriumra vágytam !
2012. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ha már megfordul a fejedben, h melyiket válaszd akkor legyen az xbox játszól még pár évet aztán meg veszel egy komolyabb akváriumot! éld ki a gyerek éveid. az akváriummal még ráérsz :D
2012. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én most vagyok 13 és már jópár éve van halam, És tök egyedül csinálok mindent.(anyám nem szereti ,azt mondja h sok gond van vele(szerinte)) Most is egy újabbat szeretnék(250 l) pedig már van kettő.Úgyhogy ne gyertek itt azzal h még gyerek, mert attól h nem 18 még felfoghatja (sőt :jobban is csinálhatja, érthet hozzá mint bizonyos emberek (gondolok itt: pl aki aranyhalat "tart" egy 4 literes gömbben és csdálkozik amikor 3 hét alatt kipurcan.))

Az mondjuk igaz, h sok pénz, de ha valaki nagyon akar valamit akkor simán öszzegyűjti.


Szerintem sokkal jobb az aki mint az xbox.


13/f

2012. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!