Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha LT 3. 0 van az xboxomon,...

Ha LT 3. 0 van az xboxomon, de nem másolt játékkal, hanem eredetivel akarok live-on játszani akkor nagy az esélye hogy bannolnak?

Figyelt kérdés
-

2012. nov. 3. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mivel játszol bannolni fognak.
2012. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az előzőnek nincs igaza eredetivel online játszol nem bannolnak csak másolt játékokkal, mert a játékokat ellenőrzik nem a boxodat.
2012. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A boxot ellenőrzik. A box észleli, hogy másolt a játék és flag-et kap a konzol. Mikor netre lépsz akkor ezt elküldi és a Microsoft látja, hogy másolt játékokkal játszott az illető.

Nem egy havert bannoltak már úgy, hogy Live-on csak eredeti játékkal játszott.

De nekem aztán teljesen mindegy ki hogy játszik.

2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A microsoft érlzékeli, ha flashelt a gép és ha igen akkor bannolnak
2012. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tudomásom szerint az LT.3.0-án már lehet livozni mert valami védelmet tettek bele én már fél éve live-ozok ugy hogy még nem bannoltak ki remélem nemis fognak de én bizok amit mondtak :)
2012. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Live-ozni akarsz akkor RGH Dual Nand tesznek egy kapcsolót a gépre 2 állásút az egyik állásban ha bekacsolod akkor HDD-ről futtathatod a játékokat,ha átkapcsolod és úgy indítod el akkor eredeti játékkal Live-on multizhatsz is vagy amit akarsz olyan mintha két Xbox360-ad lenne.
2012. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kíváncsi vagyok hogy az ünnepekkor érkező bann hullámban hány LT 3.0 flash-elt gépet vágnak ki a Live-ról.
2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!