Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játsza le a HYUNDAI...

Szilágyi Patrik kérdése:

Miért nem játsza le a HYUNDAI LLF24814MP4R full hd led tv-m az 1080 felbontású filmeket pendrive-ról?

Figyelt kérdés
Húgomnak töltöttem le a jégkorszak 4-et és ráraktam egy 4 gigás pendrivera azután csatlakoztattam a tv-het felismerte a pendrivot beléptem a könyvtárba rámentem a filmre aztán hosszú töltés után kilépett és olyasmit ír ki hogy a ez a fájl érvénytelen vagy nem megerősített de a hozzá való jóval kisebb samplet pedig lejátsza gyönyörűen
2012. nov. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Amúgy gépről játszható? Nem sérült?

A pendrive FAT32-es? Nem konvertáltad át NTFS-re?

2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rá jöttem hogy a pendrive-val volt a hiba de korrigáltam és tökéletesen fut minden rajta de köszönöm a választ :D
2012. nov. 5. 14:50
 3/3 anonim válasza:
Ha rá jöttél, akkor leírhatnád a megoldást. Nekem a Technika Led Tv-vel van ilyen probléma. 1 TB pendrive NTFS re formázva. Elég sűrűn kapom ezt a hibaüzenetet.
2016. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!