Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyári magnóra erősítőt rca...

Gyári magnóra erősítőt rca kimenet nélkül? A magnó egy becker be 2210 es .

Figyelt kérdés

Van egy gyári magnóm a bekötését megoldotam gond nélkül 4 db hangszórót lehet ugye rákötni jobb első ball első ball hátsó jobb hátsó ! Be is kötöttem erősítőm is van meg mélyláda csak a magnón nincsen RCA kimenet amit az erősítőre tudnék kötni hogy tudom másképp megoldani ?


[link]


Erről a magnóról van szó képen látszik 3 iso csatlakozónak a helye az alsó 2 megvan a tápé meg a hangszóróké a felső hiányzik hogy tudnám megoldani az erősítő bekötését vagy hol tudnék venni onyan csatlakozót ?



2012. nov. 4. 18:07
 1/1 Karesz6969 ***** válasza:
Autós boltban próbáld meg ahol HIFI cuccokat árulnak, ott biztosan kapsz. Ahogy látom a belinkelt képen ez egy EURO szabványú csatlakozó.
2012. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!