IPad mini vagy Nexus 7?

Figyelt kérdés
Vagy valami egyéb?

2012. nov. 4. 19:14
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Hát én a Nexusra szavaznék, de ez olyan dolog mit kaarsz rajta futtatni, melyik rendszer (iOS/Android) szimpatikusabb, stb.
2012. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy egy árban lenne a kettő, de én is a Nexus-ra voksolnék.
2012. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Multigod97 ***** válasza:
37%
Igazából az iPad Mini drágább és nem is annyira jó a kijelzője sem, de nagyon szép designt kapott. Igazából én iPad Minit vennék, de ez teljesen emberfüggő.
2012. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki mindkettőt, amelyik jobban tetszik azt vedd

(Szerintem iPad mini, mert nagyobb és még 1000 dolog miatt)

2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LTK ***** válasza:

Nemtudom hogy qwertzuiopasdfghjkl szerint mi az az ezer dolog ami miatt ipad mini jobban megéri. Inkább ugyanennyi okot lehet felhozni ellene.Gyenge a képernyője, gyenge a processzora stb... igaz nagyobb a képernyő nem egészen 2 centivel, de ez nem jelenti azt hogy 30E Ft-al drágább is legyen mint egy Nexus.


Simán Nexus 7.

ver mindent

2012. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet , hogy a NEXUS 7 erősebb papírforma szerint, DE ne felejtsük el , hogy iPad-re sokkal jobban vannak optimalizálva a programok. Példáúl a Most Wanted szebben akadás nélkül fut iPad minin, pedig gyengébb a hardwere. :D :D
2013. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!