Hogyan tudom az xbox-os játékokat felvenni usb-vel. Tehát rákötöm ubs csatlakozoval az xboxomra vagy a tv-re a pc-m és felveszem a videojátékokat úgy hogy az én hangomat is veszi ez megoldhato? INGYEN!

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fuu hát szerintem ez nem ilyen egyszerű, bár hogy mások ezt hogyan csinálják fogalmam sincs én mondjuk sosem próbálkoztam ilyennel, de ezt csak egy szimpla usb-vel szerintem nem megoldható, ehhez biztos kell valami spéci program az xboxhoz vagy valami hasonló, de az is lehet hogy ez költséges mulatság lesz. Szerintem próbálj neten bogarászni valamit, ha jó angolos vagy mert szerintem csak külföldi oldalon fogsz valami használható infót találni.
2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az Aver Media Captured-el lehetséges a játékot felvenni Xbox360-ról.
2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi van másik lehetőség is.

http://www.youtube.com/watch?v=KftozmS8TJg

2012. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Freestyles dash 0.8 8000 ft ért megcsinálják a buda örsi tesconál :D
2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!