Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tévém PVR funkciójával...

A tévém PVR funkciójával felvett adást a számítógépen hogy tudom lejátszani?

Figyelt kérdés
A felvételt a tévé simán lejátssza, de a számítógépem nem tudja. Próbáltam már több lejátszóval is, de nem megy. Próbáltam már több konvertáló programot is, de egyik sem konvertálta át, mert valamilyen hibára hivatkozott. Érdekes még az is, hogy a tévém egy video fájlként jelzi a felvett adást, de a számítógépen két fájl van egy pvr ami 1kb-os és egy bin fájl, ami jelen esetben 100 mb-os. Bármennyit veszek fel a pvr mindig 1kb, a bin pedig változó, a felvétel hosszúságától függ. Hogyan tudnám lejátszani a gépen ezt a fájlt? Nagyon kellene a segítség. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. nov. 7. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezek a tévék titkosítva rögzítik a műsorokat, hogy még véletlenül se lehessen lejátszani más készüléken. Ez a szép új digitális világ.
2012. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ökörség.

Mindennek meg van, és meg is volt az "ellenszere"!

Max fizetős a szoftver.

Az ismétlődés igénye adott, amióta világ a világ.

Az ismétlés a tudás attya!


[link]


Nem minden készülék rögzít TSV formátumban.

Van amelyik képes élből lejátszható formátumban rögzíteni.

Ezen felül számos médiabox használja ki a béna TV-k "tehetetlenségét" ezen a téren.


Jól néznénk ki, ha egy nem lehetne épeszű méretben tárolni egy filmet, és percenként ~ 100 MB kellene neki. Egy normális mozifilm nem férne akkor el egy 8Gb-os Dupla DVD-n, avagy egy flash kulcson, "usb pöckön".

2017. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!