Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS 3? Nő vagyok, ajándékba...

Csillag25 kérdése:

PS 3? Nő vagyok, ajándékba szánom a páromnak, de tanács kéne! Többi bent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom régóta vágyik egy PS 3-as konzolra, de én abszolút nem értek hozzá. Ahogy nézegettem a neten, van ebből 80GB 160GB...stb. Az lenne az egyik kérdésem, hogy ez mégis mit jelent? Mármint, adatot tárol rajta, mondjuk egy komplett játékot? Tényleg nem vagyok ezekben otthon, de tőle nem kérdezhetem, mert gyanút fogna, és ezt nem szeretném.

Melyiket javasoljátok, mekkora GB-osat vásároljak?

Nem újat veszek, tehát használtat, mivel az új ára elég húzós...

Mit tanácsoltok mire figyeljek a vásárláskor, ha használtan veszem? Miket kérdezzek, és mik a jó válaszok azokra? Mit figyeljek meg, és mennyi a reális ára egy használt gépnek? Joystickból újat vegyek, ezt sok helyen mondták, mert azokat szétnyomorgatják, abból érdemes újat venni. Hol tudok ilyet beszerezni?


Köszönöm a segítséget! :)



2012. nov. 7. 19:33
 1/5 anonim válasza:

Bár én sem értek hozzá, de mindenképpen újat vegyél!! Inkább vedd meg részletre, de ne használtat! Könnyen átverhetnek, főleg hogy ennyire nem értesz hozzá. Én csak a számítógépekben vagyok otthon, a konzolok is ilyen alkatrészekből állnak, de ezek az elektronikai kütyük könnyen elromlanak. Mint pl. egy mobil. Ott is az van, hogy pár év múlva ez nem működik rajta, az a funkció sem jó... tehát működik de hibásan.

Nekem is van olyan számítógép alkatrészem, amit meg tudnék neked mutatni működés közben, hogy nézd csak milyen jól megy, közben meg tudom, hogy ha egy windows-t próbálnál meg rá telepíteni, a telepítő sem futna végig rajta.

Csak újat! Boltból, garanciával.

2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek, PS3 Slim (vigyázz, ne SuperSlim!) 160 GB konzolt javaslok, de újonnan, az még garanciás. Itt nagyon jó áron megkaphatod: Konzolok szervize


És mostmár nem olyan húzós az ár, 60-70 ezer Ft, sokkal olcsóbb mint egy új PC. Játékot is itt vegyél, itt a legolcsóbb!

2012. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lázár Péter ***** válasza:

AZ új ps3 sem annyira drága.

De ha használtat veszel 160bg legyen és slim (vagy több).

Arra figyelj hogy a gép ne legyen ki flashelve.

A flash azt jelenti hogy viszi az írott játékokat, így nem 10000ft egy játék hanem 2000ft alatt.

De akkor sem éri meg mert nem tudsz multiplayerezni.

Egy játéknál multiplayeren hónapokig el lehet lenni(kb fél év).

2012. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
320 gb-os Slimet vegyél neki nem sokkal drágább a 160 gb -nál és elvileg azt hallotam a 320gb-osban javítottak valamit.
2012. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
320 gb:van a Platinum shop,Checkpoint konzol,Gameshop
2012. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!