Stalkerboss kérdése:

A Lenovo idepad y580-on szerintettek fog futni a gta 5?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 22:15
1 2
 1/11 fairi1 ***** válasza:

[link]

Ezzel a GPU-val veszed?

Akkor elég biztosan fogja vinni, lehet nem high beállításokon de mediumon el kell vinnie.

Egész dolog azon múlik milyen vga van abban amit megveszel!

Linken megnézheted az adott gpumilyen erős, és mostani játékokat hogyan viszi.

2012. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam: [link]

Vagy egy idepad y570 i7-re.De tudnátok mondani ilyen kaliberű laptopot acer vagy Dell laptopot játékra?

2012. nov. 7. 22:59
 3/11 fairi1 ***** válasza:

vmiylen formában tuti vinni fogja,nézd meg alinkemet az eddig tesztelt játékokat vitte.

Igaz a legujabb 2012-esekkel már kicsit szenvedett.

gta 5 igényétől függ függeni a játékelményed...

tudok ajánlani olyanokat melyekben erősebb gpu van az persze, ha pénz nem számít ....

2012. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de az y580-ban mekkora különbség lehet aközött amit linkeltem vagy egy i7es 8gb ram-mal?Én viszont más laptoprol nem halotam amibe jobb gpu lenne max egy alienware-ben de ez nekem túl drága.És szerinteted mennyire jó a Lenovo laptopok mert azt halottam hogy a Dell vagy a acer lapotopok jobbak de abba gt650 vagy gtx560, volt és ezek menyire különböznek a gtx660-tól?
2012. nov. 8. 22:52
 5/11 fairi1 ***** válasza:

gtx660 elég erős gpu, jobbat ennyiért nem kapsz.

és játék esetén ez a legfontosabb, ez persze egy i7-es proci is tud segíteni hogy maximumot ki tudd hajtani a gpu-ból..

linkelt oldalon a kérdéses gpukat nézd meg...

2012. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de mekkora különbség van az i5 és i7 között mert azt halottam hogy i7 inkább modellező programokhoz van.És amit linkeltem 1366x768-as képernyő van ezen tényleg elmosódik a kép kisebb felbontáson?És ez a képernyőn csak 1366,768 vagy 1920x1080-ban is lehet játszani?
2012. nov. 10. 22:11
 7/11 fairi1 ***** válasza:

nagyobb felbontás jobb, főleg ha egyszerre több programmal fogsz dolgozni, vagy weboldalból több látszik...

igaz minden "kisebb" lesz, szerencsére win7 már jobban kezeli ezt a jelenséget...

játék esetén nem egyértelmű, mert valszeg fullHD-ben kevés játékot fog fullosan vinni

i7 a jobb proci, erősebb és a gpu teljes kihajtásához talán nem árt!

2012. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kösz a választ és ez a laptop menyire jó: [link]

Ebbe 8gb ram-van és full HD-s képernyő de csak i5-ös proci nekem az i7 túl drága.

2012. nov. 12. 00:16
 9/11 A kérdező kommentje:
És még megtudnád mondani hogy melyik a jobb full hd-s képernyő képernyőn HD-ba játszani vagy HD-s képernyőn HD-ba játszani?
2012. nov. 12. 16:37
 10/11 fairi1 ***** válasza:

utolsóra nem tudok 100%-os választ mert nekem csak fullHD-s cuccaim vannak, mind laptop mind PC...

ami biztos gyenge minőségű anyag hibái jobban fognak fulHd monitoron látszani mint sima HD-n

vagyis .avi elég csúnyák tudnak lenni, BDRIP-et vagy Blu ray anyagot megkövetel a fullHD, ha igényes vagy....



amit linkeltél nyers adatai elég jó,HDD lehetne változtatni, vmi 7200rpm-es cucc vagy SSD


az az i5 elég lesz...3,1 ghz-re felmegy ha kell!

2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!