Allen kérdése:

Mi a teendő, ha TP-Link TL-WN721N Vezetéknélküli Adapter illesztőprogramjának manuális telepítése során a rendszer hibába ütközik Windows 8 esetén?

Figyelt kérdés
Mindent az adapterem gyártója által, az illesztőprogramhoz mellékelt leírásban elvégeztem pontról pontra, a Windows mégis hibába ütközik, így pedig nem tudok csatlakozni az internetre. Sehol nem találtam semmiféle információt ezzel kapcsolatban. Aki tud segíteni, azt kérem, hogy tegye meg. Előre is köszönöm!

2012. nov. 8. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad ezzel a driverrel?

[link]


Ez október 31-én jött ki Win8-ra.

2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez az amit próbáltam és ezt a drivert nem hajlandó telepíteni. Itt egy kép arról, amit kiír a telepítés megkezdését követően szinte azonnal.

[link]

2012. nov. 9. 16:59
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk BETA driver, szóval olyan nagy elvárásokat nem kell támasztani.

Úgy csináltad ahogy a mellékelt PDF fájlba írják?

2012. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen, BÉTA... Majdnem potnosan úgy csináltam mindent, ahogyan az a leírásban szerepel. Azért majdnem, mert a leírás sem lett tökéletesen összeállítva ugye (a legeleje pl.), egyébként viszont minden mással pontosan úgy jártam el, ahogy kell. Persze más az adapter típusa is, így a letöltött csomagban más fájlokkal kell operálni, nekem például kettő is van, amit meg lehet nyitni, de mindkettőnél ugyan az a hiba. Na meg lehet, hogy az én adapterem olyan, amivel ez a béta driver pont nem működik rendeltetés szerűen.


Szóval akkor most várok, míg kiadják a végleges változatát az illesztőprogramnak, vagy veszek egy másik adaptert, gondolom.

2012. nov. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!