Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy smart tv box-ot LG...

Juggernut kérdése:

Vettem egy smart tv box-ot LG sp820 tipus, mindent előírás szerűen megcsináltam vele. Wifin keresztül szeretném használni, de nem talál hálozatot! Wifi működik a laptopon, telón is, csak a smart box nem látja. Lehet a készülék wifi érzékelője hibás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 04:11
 1/6 Leslie Smith válasza:

Én ma vettem egy Samsung Smart Tv-t és ugyanez a problémám, a Tv látja a hálózatot, de nem csatlakozik!

Ha megtudsz valamit, majd írj légyszives,

2012. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
visszavittem a készüléket és az üzletben tökéletesen működött.bevittem a routerem papírjait is , átnézték és kiderült,hogy teljesen kompatibilis.nem tudni hát mi lehet a gond.hacsak a router nincs rejtett hálozaton-ezt még nem volt időm megnézni.egyébként erősen kétlem!nálad nem lehet ez a probléma,hiszen neked legalább látja,"csak" nem csatlakozik.gondolom ezen már túl vagy , de le van védve a hálózat?felhasználónév?jelszó?
2012. nov. 10. 00:39
 3/6 Leslie Smith válasza:

Sikerült megcsinálnom, nem tudom milyen routered van, nekem egy tp-link, a netes beállításokban a kikapcsoltam a DHCP-t és utána tökéletesen működött!

A lényeg, hogy ne legyen dinamikus az IP cím állítsd statikusra!

Énis állítgattam mindent, aztán sikeült!

2012. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Leslie Smith válasza:
Persze jelszóval védett a hálózatom!
2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratula!nekifogtam én is az állítgatásoknak,na óriási lett a siker,azóta net sincs!reseteltem a router-t-az meg feldobta a pacskert!szereztem új router-t , arra meg nem tudok bejelentkezni-beírom a keresőbe a 192.168.1.1-et ami a belépése ennek a D-link-es izének és nem enged be ,azt írja nincs internetes kapcsolat-az oldal nem jeleníthető meg!SEGÍTSÉÉÉÉÉG......................
2012. nov. 12. 19:14
 6/6 Leslie Smith válasza:
gyaaaa na az durva bocs de ezen már énsem tudok segíteni
2012. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!