Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 hónapja szervizben van a...

1 hónapja szervizben van a monitorom és nem reagálnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
lenne egy kérdésem még ma kell a válasz gyorsan mert ma megyek, szervizbe van 1 monitorom be adtam szervizbe és 1honapja ott van nem adtak semmi papirt nem kaptam és amikor felhivom öket kinyomják mit tudnák csinálni hogy visszakapjam?

2012. nov. 9. 13:58
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha a monitorról számla garancia levél megvan akkor van esélyed, amikor mész vidd magaddal de SEMMI ESETRE SE HAGYD OTT EZEKET!!!!

a papírok alapján reklamálj

A baj az hogy ha nem kaptál semmit az átvételről akkor sajna nem sok minden van a kezedben hogy bizonyítsd hogy náluk van

2012. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az elsö 2 hétben mondták telon hogy alkatrészre várnak LG töl meg ilyenek
2012. nov. 9. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Helytől függ. Velünk megcsinàltàk egyszer ezt: Pesten vettünk videókàrtyàt 100 000-ért, rosszul működött. Visszautaztunk (8000-ért), hogy cseréljék ki, ott voltunk nyitàsra. Nem akartàk visszavenni, pedig minden papír megvolt. Egy óra győzködés utàn ràvettük, hogy próbàljàk màr ki. A pasi bevitte egy szobàba, ahova minket kérés utàn se engedett be, ott vàrtunk, 3óràt, mire közölte, hogy a videókàrtya nem dobott hibàt(nyilvàn kamuzott, különben nèzhettük volna), majd közölte, hogy zàróra van és kihívja a rendőrséget magànlaksértés miatt, ha nem tàvozunk!!! Legyen szerencsèd.
2012. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bérgyilkosokra gondoltál? 3#3-as?
2012. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Karesz6969 ***** válasza:
Nem lett volna szabad papír nélkül otthagynod...
2012. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a papirt elfelejtetem
2012. nov. 9. 17:53
 7/8 Karesz6969 ***** válasza:

Végül is ma bent voltál a szervizbe?

Mit intéztél vagy mit nem?

2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy van-e papír, ha nem akarjàk nem adjàk vissza. Ha megvan a papír, akkor max beperelheted őket, de tudjàk, hogy nem fogsz annyi pénzt költeni egy ügyvédre, amennyiből újat vehetnél. A fogyasztóvédelem meg egy vicc, mert nem tehetnek semmit, nincs rà hatâskörük, ennek utànanéztem.Legközelebb csak olyan helyre menj, amit baràt ajànl. (àtvert videókaris voltam)
2012. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!