Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 flashelés hogyan? (meg...

Ps3 flashelés hogyan? (meg hasonló kérdések)

Figyelt kérdés

Boltba flashelik? vagy nekem kéne megcsinálni?

Ha leszedted a játékot hogy "viszed be" a ps3 ba?


Egyenlőre csak ennyi kérdés jutott eszembe plz help thx!



2012. nov. 9. 16:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
senki?
2012. nov. 9. 18:25
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom kisebb konzol üzletek megcsinálják, vagy eleve úgy árulják, kérdezz rá...

Ha belső HDD-ről játszol akkor hálózaton keresztül FTP-n tudod rámásolni. Ha külsőről akkor értelemszerűen rádugod a gépre és rámásolod.

2012. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ennek van "valami kockázata?"
2012. nov. 10. 12:57
 4/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Ennek annyi a kockázata, hogy garanciavesztéssel jár (már ha észreveszik). Egy Custom Firmwaret raknak a gépre, tehát kb egy új rendszert. Úgy tudom nem lehet neten játszani vele. Ha esetleg meghibásodik a gép és nem tudják annyira helyrehozni, hogy egy eredeti FW-t ráhúzzanak akkor nem fognak garanciában csinálni vele semmit, vagy kifizettetik a költségeket (esetleg feljelentenek, bár erre szerintem kicsi az esély). Játékokat winchesterről tudsz futtatni. Szerintem Te ne kísérletezz vele. Ha nem találsz megfelelő embert akkor inkább vedd meg a játékokat. Akár használtan is
2012. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ azzem nem is maradt kérdésem
2012. nov. 13. 21:09
 6/12 A kérdező kommentje:

még gyors 2 kérdés plz válaszoljatok rá:

1. Ps1-ps2 játékot egy superslim 500gb verzió tud futtatni?(illet ve azt a fajtát lehet flashelni?)


2. "milyen időközönként" frissül a ps3 softwere? szal pl mondjuk legújabb cfw van fent és viszi all game-t "meddig elég"

2012. nov. 18. 21:31
 7/12 Dogmatix91 ***** válasza:

PS1-PS2 játékokat csak a 60GB FAT gép viszi tudtommal, de az meg hajlamos lehet a meghibásodásra. CFW szerintem felrakható bármelyikre.

Az FW-nek meg nincs ütemezett frissítése, ez elég változó, de most frissült nemrég, még esetleg javítások várhatók.

2012. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elvileg van vmi szutyok amit ha leszedsz a storeból mennek a ps2-1 játékok csak az éredekelne h konkrétan a superslim nel is jó-e
2012. nov. 19. 10:59
 9/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Vannak Storeon játékok, de a lemezes PS1-PS2 es játékok nem fognak menni
2012. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
92%

Ennyi hülyét egy helyen...Mindenki csak vaker össze vissza,meg mellébeszél.De a lényeget senki sehol nem írja le,hogy és smint működik a hack,flash-elés...ennyi gyagyás monitorfejűt XD!!!


Természetesen már mindenféle,fajta PS3-mat lehet flashelni

Akár házilag is(otthon te magad elvégezheted)

És minden játékot tudsz futtatni külső,vagy a PS3 belső HDD-ről is

Emellett PS1,PS2 játékokat is..És még sok más program létezik rá..Meg más konzol emulátorok is :)


Vannak oldalak,,,tudok én is ahol leírják a frankót,és mellette linkekkel is hogy mit honnan hogyan tölts le hozzá...De sajnos nem tudom most belinkelni neked :( nem jut eszembe az oldal neve,,Meg nem is a saját gépemről írok :(


De tény ami tény..a lényeg,hogy a PS2-őt csppelik(fat) vagy mode csippelik(slim),vagy nem csippes free Mc booting(fat)(slim) PS2


És igen lehet házilag is flashelni a PS3-at(minden típust)

Szerintem ne költs fa*******-ra fölöslegesen..Ilyen szerviz,meg szakember marhaságok(csak lehúzás)..Hisz te is megtudod otthon csinálni magad ingyen :)


Én is magamnak csináltam meg a PS1,PS2,,,és a PS3-mam is otthon házilag..Az egész max került 3000ft-ba..Mármint együtt a PS1,PS2,PS3.flashelése(Csippelése..Miegymás :D


...Sok sikert...Nézz utána a dolgoknak komolyabban,és meg tudod találni a megoldást a problémáidra


JA ÉS NE HALLGASS A SOK MONITORFEJŰ HÜLYÉRE,AKI ITT MELLÉBESZÉL A DOLGOKNAK ;)

2013. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!